Okolí

Centrum města Trutnov
Icon

Centrum města Trutnov

Trutnov, obklopený Krkonošemi, je město plné historie a přírody. Objevte jeho historická místa, užijte si místní festivaly a využijte ho jako základnu pro venkovní dobrodružství. Snadné dopravní možnosti usnadňují objevování okolní oblasti.

Krkonošský národní park
Icon

Krkonošský národní park

Národní park Krkonoše, nacházející se poblíž Trutnova, je přírodním rájem. Prozkoumejte jeho nedotčené krajiny, vychutnejte si procházky hustými lesy a obdivujte jedinečnou faunu. S Trutnovem jako výchozím bodem je přístup do tohoto národního parku snadný, nabízí nekonečné možnosti pro milovníky přírody.

Adršpašsko-teplické skály
Icon

Adršpašsko-teplické skály

Tyto jedinečné pískovcové skalní formace se nacházejí jen krátkou cestou od Trutnova. Nabízejí fantastický zážitek z pěších výletů s dramatickými krajinami. Zahrňte informace o nejlepších turistických trasách a vstupném

Kuks
Icon

Kuks

Kuks je známý svým historickým barokním nemocničním komplexem založeným hrabětem Františkem Antonínem Šporkem. Přiblížte historii nemocnice, její úchvatné sochy od Matyáše Brauna a případné prohlídky.

ZOO Dvůr Králové
Icon

ZOO Dvůr Králové

ZOO Dvůr Králové je známá zoologická zahrada nacházející se poblíž Trutnova, Česká republika. Je jednou z největších a nejuznávanějších zoo v Evropě, známou svými úsilími o ochranu a programy chovu ohrožených druhů. Návštěvníci mohou prozkoumat různé biotopy a vidět širokou škálu zvířat, včetně slonů, nosorožců, žiraf a velkých koček. Posláním zoo je podporovat ochranu divoké přírody a vzdělávat návštěvníky o důležitosti ochrany ohrožených druhů.

Rybník Dolce
Icon

Rybník Dolce

Rybník Dolce je klidné a malebné místo poblíž Trutnova, Česká republika. Je ideálním místem pro milovníky přírody, kteří si chtějí užít aktivit jako rybaření, plavání a piknikování. Obklopen krásnými lesy je to ideální místo k relaxaci a spojení s přírodou.

CZ